KONST / Litografier / Färglitografi 14035406
nr 1403 5406
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Marin. Signerad, numrerad 123/250. Motivet: 56x44, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:59:13
14/6 18:51:28
500 kr
14/6 18:54:13
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth